درباره ما

سجاد موسوی راضی (راست) و مسعود مقصودی (چپ) هم بنیانگذاران پادکست روابط عمومی PR Pros

درباره پادکست PR Pros

پادکست PR Pros نخستین پادکست فارسی در حوزه روابط‌عمومی و ارتباطات است. هدف از انتشار این پادکست افزایش آگاهی در زمینه ارتباطات سازمانی و نقد و بررسی فعالیت شرکت‌های ایرانی در حوزه ارتباطات سازمانی و روابط‌عمومی است. انتشار این پادکست از سال 1397 توسط سجاد موسوی راضی و مسعود مقصودی آغاز شد. پادکست PR Pros (پی‌آر پروز) امروز در اپلیکیشن‌های کست‌باکس، شنوتو و اسپاتیفای در دسترس است. علاوه بر این اپلیکیشن‌ها، می‌توانید این پادکست را از طریق وبسایت www.prpros.ir هم بشنوید. پادکست PR Pros از سال 1401 و با آغاز فصل چهارم به صورت ویدئویی (ویدئوکست) نیز در پلتفرم آپارات منتشر شد.

درباره سازندگان

سجاد موسوی راضی: متخصص رسانه و ارتباطات سازمانی است که فعالیت خود را از سال 1383 در رسانه‌های مختلف آغاز کرد و از سال 1390 بعد از پایان تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته ارتباطات جمعی از دانشگاه پونای هندوستان وارد عرصه روابط‌عمومی شد. سجاد موسوی راضی در حوزه روابط‌عمومی در صنایع نفت و انرژی، حمل‌ونقل دریایی، مواد غذایی، دارویی، فناوری اطلاعات، گردشگری و آژانس‌های روابط‌عمومی فعالیت کرده است. سجاد همچنین کتاب پالس نوشته داگلاس هوبارد را به فارسی ترجمه و روانه بازار کرده است. تمرکز فعالیت‌های سجاد موسوی راضی بر روی مخاطب‌شناسی و مدیریت ذی‌نفعان، ارتباط بین‌الملل، طراحی راهبرد محتوایی سازمان‌ها، و طراحی ساختار ارتباطات سازمانی تعاملی است.

مسعود مقصودی: متخصص رسانه و مدیر ارتباطات سازمانی، و فارغ‌التحصیل رشته مدیریت رسانه از دانشگاه تهران است. مسعود مقصودی همچنین دانشجوی دکتری در رشته مدیریت رسانه در دانشگاه تهران است. مسعود بیش از 12 سال فعالیت اجرایی و پژوهشی در حوزه روابط‌عمومی، مشاوره رسانه‌ای و تبلیغات را در پرونده خود دارد. او سابقه فعالیت در بخش سیاست‌گذاری و ارتباط با نهادهای حاکمیتی را دارد. تمرکز فعالیت‌های مسعود مقصودی بیشتر بر روی روایتگری سازمانی، طراحی راهبرد ارتباطات سازمانی، و تولید محتوای ویدئویی است. مسعود همچنین مترجم کتاب راهنمای مدیریت رسانه نوشته جان پرسکات توماس است.

Scroll to top