فصل پنجم

اسپانسرشیپ و پارتنرشیپ با نازنین وارسته و ماکان مهرپویا

فصل پنجم از پادکست روابط عمومی PR Pros به موضوع اسپانسرشیپ و پارتنرشیپ اختصاص دارد و در این اپیزود از پادکست همراه با نازنین وارسته، مدیر کتگوری محصولات بانوان گروه زرین رویا، و ماکان مهرپویا، مدیر پلتفرم ایران ادز گفتگو کردیم.

اسپانسرشیپ و پارتنرشیپ با علی رشیدی و رویا عباس‌نژاد

فصل پنجم از پادکست روابط عمومی PR Pros به موضوع اسپانسرشیپ و پارتنرشیپ اختصاص دارد و در این اپیزود از پادکست با علی رشیدی، فاندر استارتاپ استیم، و رویا عباس‌نژاد، فاندر استارتاپ ادزینو گفتگو کردیم.

اسپانسرشیپ و پارتنرشیپ با امیر نیکزاد و مهدی شعبانی

فصل پنجم از پادکست روابط عمومی PR Pros به موضوع اسپانسرشیپ و پارتنرشیپ اختصاص دارد و در این اپیزود از پادکست همراه با امیر نیکزاد، مدیر تبلیغات گروه سولیکو کاله، و مهدی شعبانی، برگزارکننده رویداد گفتگو می کنیم.

اسپانسرشیپ و پارتنرشیپ با شاهین ترکمن و والا یزدانی

در اپیزود سوم از پادکست ارتباطات و روابط عمومی PR Pros به گفتگو درباره اسپانسرشیپ و پارتنرشیپ در رویدادهای کوچک و متوسط پرداختیم با شاهین ترکمن، مدیرعامل انتشارات سیته، و والا یزدانی، مشاور ارتباطات و مارکتینگ. متن این گفتگو را در ادامه بخوانید

اسپانسرشیپ و پارتنرشیپ با روشن نوروزی و سینا تفنگچی

دومین اپیزود از فصل پنجم پادکست پی آر پروز (PR Pros) با حضور روشن نوروزی، بنیانگذار جایزه عکاسی مستقل شید، و سینا تفنگچی، پژوهشگر رسانه تقدیم حضور شما می شود. موضوع فصل پنجم این پادکست اسپانسرشیپ و پارتنرشیپ در رویدادهای کوچک و متوسط علمی، فرهنگی و هنری است.

اسپانسرشیپ و پارتنرشیپ همراه با علیرضا حاتمی و آرش مصطفایی

در اپیزود اول از فصل پنجم پادکست PR Pros همراه با آرش مصطفائی و علیرضا حاتمی درباره اسپانسرشیپ و پارتنرشیپ رویداد صحبت کردیم
Scroll to top