چالش تامین نیروی کار ارتباطات؛ آموزش با دکتر داتیس خواجه‌ئیان و احمدرضا غنی

پادکست PR Pros داتیس خواجه ئیان و احمدرضا غنی

فصل ششم پادکست پی آر پروز (PR Pros) به موضوع چالش تامین نیروی کار متخصص ارتباطات سازمانی یا روابط عمومی اختصاص دارد. در اپیزودهای این فصل از پادکست تلاش می کنیم ابعاد مختلف چالش نیروی انسانی این حوزه را با متخصصان در حوزه های مختلف در میان بگذاریم و تجربه ها و نظرات آنها را بشنویم.

اپیزود اول از فصل ششم پادکست PR Pros به مبحث آموزش نیروی انسانی ارتباطات اختصاص دارد. در این اپیزود با دکتر داتیس خواجه‌ئیان، عضو هیئت علمی گروه مدیریت رسانه و ارتباطات کسب و کار دانشکدگان مدیریت دانشگاه تهران، و احمدرضا غنی، مدیر ارتباطات و تجربه مشتری هایپراستار همراه شدیم.

دکتر داتیس خواجه‌ئیان از دغدغه ها و فعالیت هایی که در حوزه آکادمیک و آموزش های دانشگاهی نیروی کار متخصص مدیریت ارتباطات با آن مواجه است می گوید و احمدرضا غنی نیز نیازها و چالش هایی که صنعت در جذب و استخدام این نیروی کار با آن مواجه است را بیان می کند.

این اپیزود که با حمایت پیندو، بازار خرید و فروش امن و بی واسطه کالا و خدمات، منتشر می شود را می توانید از طریق کست باکس و شنوتو بشنوید. همچنین می توانید با جستجوی عبارت PR Pros در کست باکس و شنوتو اپیزودهای پیشین را پیدا کنید و آنها را نیز گوش کنید.

در اپیزود اول از فصل ششم پادکست پی آر پروز (PR Pros) سجاد موسوی راضی و مسعود مقصودی، سازندگان این پادکست، با دکتر داتیس خواجه‌ئیان و احمدرضا غنی در مورد چالش های آموزشی نیروی کار ارتباطات گفتگو کرده اند. از شما دعوت می کنیم این اپیزود را بشنوید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. منتظر اپیزودهای آتی و ادامه گفتگوها با موضوع چالش نیروی کار متخصص ارتباطات باشید.

PlayPlay
چالش تامین نیروی کار ارتباطات؛ آموزش با دکتر داتیس خواجه‌ئیان و احمدرضا غنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Scroll to top